Czym cechują się opony Dębica Frigo HP2?

dębica frigo hp2

Warto mieć świadomość, że opony Dębica są jednym z polskich produktów eksportowych. Firma jest obecnie częścią znanego i renomowanego w branży koncernu Goodyear, który umożliwił zyskanie jej uznania na całym świecie.Ostatnim produktem przedsiębiorstwa są zimowe opony Dębica Frigo HP2.

Jakie rozmiary mają opony dębica frigo hp2?

Opony dębica frigo hp2 dostępne są obecnie aż w 17 rozmiarach, z czego aż 7 z nich jest wzmocnionych. Warto pamiętać, że w kwestii najbardziej optymalnych wymiarów ogumienia rekomendowane jest kierowanie się wytycznymi udostępnionymi przez producenta danego samochodu. Warto zdobyć umiejętność samodzielnego odczytywania rozmiarów opon. 

Dębica frigo hp2, czyli polski produkt zagranicznej produkcji

Jak zostało już wcześniej wspomniane opony dębica są częścią znanego amerykańskiego koncernu oponiarskiego Goodyear Tire and Rubber Company. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że jest to trzecia na świecie firma pod względem wielkości w branży. 

Przedsiębiorstwo posiada bowiem swoje fabryki praktycznie na całym świecie. Produkowane tam są produkty takich marek jak Dunlop, Fulda, Kelly, Douglas, Lee, Sava, Blue Streak, Fierce, Regetta, Wingfoot, LS2000 oraz omawiana Dębica. 

Należy również wziąć pod uwagę fakt, że Dębica posiada co prawda swój zakład produkcyjny, jednak nie wszystkie opony są produkowane na terenie kraju. Doskonałym przykładem mogą być opony zimowe dębica frigo hp2, które są wytwarzane w Niemczech. Nie stwierdzono jednak, by produkty różniły się pod względem jakości.