Voucher na tor wyścigowy w Słomczynie

tor wyścigowy Słomczyn

Brawurowa jazda po torze wyścigowym to niesamowita atrakcja dla każdego fana motoryzacji. Daje ona nie tylko mnóstwo emocji oraz sporą dawkę adrenaliny, lecz również na długo pozostaje w pamięci. Wśród wielu obiektów wyścigowych w Polsce ogromną popularnością wśród fanów szybkiej jazdy cieszy się nowoczesny tor w Słomczynie.

tor wyścigowy Słomczyn

Tor w Słomczynie , który sprawdzisz z autonator to niesamowite miejsce, które powinien odwiedzić każdy wielbiciel szybkiej jazdy samochodowej. Wielu osobom autodrom Słomczyn słusznie kojarzy się z rallycrossem. Jest to stosunkowo nowo dyscyplina sportowa, która bardzo prężnie się rozwija.

Długość znajdującego się tutaj toru wynosi 1.20 kilometrów, natomiast szerokość 16 metrów. Nawierzchnia tego autodromu jest pokryta równym asfaltem, dzięki czemu jazda jest niesamowita atrakcją.

Tor Słomczyn – imprezy sportowe

Obiekt ten słynie z organizowania różnorodnych, niezwykle ciekawych imprez sportowych. Wśród wielu z nich można wymienić:

  • Mistrzostwa Europy,
  • Mistrzostwa Polski
  • Mistrzostwa Pucharu Europy Centralnej w Rallycrossie.

Konfiguracja tego toru umożliwia również przeprowadzanie wysokiej jakości treningów. Znajdujący się tutaj tor samochodowy i kartingowy są połączone w jedną całość, dzięki czemu mogą być rozgrywane zawody dla gokartów, rallycrossu oraz super moto.

Na terenie tego w pełni nowoczesnego obiektu znajduje się zadaszona trybuna, która to została wyposażona w sześćset miejsc siedzących.

Voucher – idealny prezent dla ukochanego mężczyzny

Chcąc sprawić mężczyźnie bliskiemu naszemu sercu ogromną radość warto mu podarować voucher uprawniający do wyścigowej jazdy po torze.

Podarunek w tej postaci to genialny prezent dla wszystkich fanów motoryzacji oraz mężczyzn spragnionych niesamowitych wrażeń. Podarowana karta podarunkowa pozwala każdej obdarowanej osobie samodzielnie wybrać tor oraz wymarzony model samochodu.