Jazda samochodem rajdowym

jazda samochodem rajdowym nissan

W przeciwieństwie do Formuły 1, Rajdowe Mistrzostwa Świata – zwane także szczytem rajdów – są otwarte dla wszystkich. Hayden Paddon, gwiazda Hyundai, rozpoczęła karierę od podróży do lokalnego klubu samochodowego. Dla wielu osób jazda samochodem rajdowym jest spełnieniem marzeń.

Samochód rajdowy

Doświadczenie w rajdowej jeździe polega na nauczeniu się technik skrętu hamulca ręcznego, zjeżdżalni, podsterowności i nadsterowności. Na tych ekscytujących samochodach rajdowych można wykonać kilka fantastycznych ruchów. Rajdowa jazda to adrenalina, specjalnie zaprojektowana dla miłośników wyścigów samochodowych. Wszystkie lekcje odbywają się indywidualnie, z instruktorem w samochodzie przez cały czas, sesje będą dostosowane do poziomu i umiejętności.

Jazda ekstremalna

Rzeczywisty tor zależy od tego, do jakiej szkoły rajdowej zapisze się dana osoba. Inne szkoły działają poza specjalnie przygotowanymi etapami rajdowymi, z których niektóre są dobrze znane na torze rajdowym, a nawet występują jako etapy w konkurencyjnych seriach rajdowych. Nawet jeśli wyglądają jak standardowe samochody, wszystkie używane samochody są w pełni przygotowane do rajdu. Jazda samochodem rajdowym, którą możesz kupić na Prezent Życia jest jednak w stu procentach bezpieczna – co z całą pewnością jest ogromną zaletą. Wiele używanych samochodów jest modyfikowanych. Jest to naprawdę bardzo ważne. Rajd wymaga koordynacji i koncentracji. Na pewno nie jest to czynność dla każdego.