Atrakcja nie tylko dla mężczyzn

Zastanawiasz się jak spędzić weekendowe popołudnie? Szukasz ciekawego, oryginalnego i niebanalnego prezentu dla kogoś bliskiego? Podpowiadamy jaki prezent będzie strzałem w dziesiątkę dla każdego kto kocha sport, adrenalinę i niezapomniane wrażenia. 

Jazda wyścigowym autem jako prezent motoryzacyjny 

Jazda wyścigowym autem w formie prezentu motoryzacyjnego – https://go-racing.pl/139-prezenty to doskonała atrakcja dla każdego kto uwielbia szybkie, sportowe auta, jazdę bez trzymanki oraz adrenalinę. Wyjście na taki tor wyścigowy to świetny pomysł na spędzenie całego dnia w wyjątkowym miejscu, w którym zarówno dorośli, jak i dzieci będą się świetnie bawić. Na takim torze wyścigowym można bowiem zobaczyć auta, których próżno szukać na naszych polskich drogach. Dodatkowo, świetna nawierzchnia, liczne zakręty oraz doświadczeni kierowcy sprawią, że taki prezent na długo pozostanie w naszej pamięci. 

Jak zorganizować taki prezent?

Wystarczy znaleźć tor wyścigowy znajdujący się najbliżej naszego miejsca zamieszkania i zadzwonić w celu uzgodnienia dogodnego terminu. Fachowa obsługa poinformuje nas, jakie auta można wybrać oraz jaki jest koszt takiej atrakcji. Cena bowiem zależy od modelu wybranego auta oraz czasu, który chcemy spędzić na torze. Zazwyczaj koszt kształtuje się w okolicach 200-400 zł. Taki prezent będzie więc idealne dla rodziców, rodzeństwa, małżonka, dzieci a nawet szefa czy przyjaciół. Liczne atrakcji w postaci profesjonalnych szkoleń rajdowych, prawdziwych instruktorów jazdy czy też sprzętu, który jest najwyższej klasy zdecydowanie zachęca do częstych powrotów na taki tor.