Goodride SW608 – opony zimowe dla wymagających kierowców

model opony goodride sw608

Wśród wielu modeli opon zimowych do dyspozycji kierowców są także opony Goodride SW608. To specjalny typ opony opracowany z myślą o jeździe w warunkach zimowych. Czy są one warte zakupu?

Coraz więcej kierowców w Polsce decyduje się na zakup opon zimowych. Chociaż nie ma obowiązku zakładania tego typu opon, to jednak wielu użytkowników dróg docenia ich zalety – lepszą przyczepność oraz zmniejszone ryzyko poślizgów na mokrej nawierzchni.

Wśród dostępnych modeli opon zimowych dostępne są także opony Goodride SW608 opinie na ich temat są przeważająco pozytywne – zobacz opinie. Czy to dobry wybór?

Opony zimowe Goodride SW608

Zimowe opony Goodride SW608 przeznaczone są do samochodów osobowych i dostępne są w rozmiarach od 13 do 18 cali. Są to opony zaliczane do klasy ekonomicznej – zapewniają dobre osiągi w przystępnych cenach.

Konstrukcja opon Goodride SW608 bazuje na specjalnym bieżniku kierunkowym, który ze względu na specjalne ułożenie lameli, czyli wycięć w gumie powoduje dobre odprowadzanie wody i lepszą przyczepność na mokrych nawierzchniach. W rezultacie maleje także ryzyko aquaplaningu, czyli utraty przyczepności podczas jazdy.

Najważniejsze zalety opon Goodride SW608:

• specjalna mieszanka gumy o lepszej elastyczności w niskich temperaturach,
• bezpieczna i stabilna jazda na nawierzchniach suchych i mokrych,
• zwiększona stabilność jazdy na śniegu, błocie i lodzie,
• zredukowane ryzyko poślizgów na mokrych nawierzchniach – aquaplaningu,
• przystępne ceny zakupu.

Dostępne w sieci opinie o Goodride SW608 potwierdzają, że to sprawdzona propozycja. Warto je przetestować!