Ekonomiczne opony Kleber Dynaxer HP3

kleber dynaxer hp3

Nie od dziś wiadomo, że kierowcy szukają dla siebie sprawdzonych i nowoczesnych opon, które sprawdzą się w każdych warunkach na drodze. Jedną z takich opon, która zyskała rozgłos, sławę i jest akceptowana przez użytkowników, jest Kleber Dynaxer HP3.

Opony Kleber Dynaxer HP3 – tradycja zobowiązuje

Kleber jest francuską marką opon, która została w 1980 roku przyłączona do koncernu Michelin. Posiada ona 100-letnią tradycję w produkcji wszelkiego rodzaju opon do samochodów osobowych oraz ciężarowych. W obecnych czasach Kleber zajmuje szóste miejsce w sprzedaży swoich opon na terenie Europy.

Produkty tej marki oferują najlepszy stosunek ceny do jakości oraz optymalne osiągi w każdej sytuacji. Zalicza się je do klasy średniej.

Opony Kleber, a skład mieszanki

Nowoczesny produkt firmy Kleber Dynaxer HP3 posiada bardzo bogatą mieszankę, która łączy w sobie cząsteczki krzemionki ze specjalnymi polimerami. Dzięki tej nowoczesnej formule znacznie zwiększyła się trwałość opony, przy jednoczesnym zachowaniu jej elastyczności oraz trwałości.

Opona Dynaxer HP3 posiada taki rodzaj ogumienia, który cechuje się bardzo dobrymi parametrami zarówno na mokrej nawierzchni, jak i w ciepłe słoneczne dni.

W tak różnorodnych warunkach na drodze przyczepność dają tej oponie Kleber ostre krawędzie, które umieszczone są w centralnym pasie bieżnika, a które odpowiadają za komunikację między nawierzchnią a układem kierowniczym.

Innowacyjne opony Dynaxer HP3 firmy Kleber to niezawodność w każdym calu, co przekłada się na zadowolenie wielu klientów.